Модульний будинок – альтернатива звичайному будівництву
У сучасному світі все змінюється дуже швидко. Якщо ви хочете уникнути капітальної забудови зі сміттям на ділянці, тривалим спілкуванням з будівельною бригадою, то модульне будівництво – найкращий варіант!
Блоки такого будинку виготовляють на виробництві близько 2 місяців, привозять готовими на ділянку та монтують будинок всього за 2-5 днів!
За необхідності попередньо облаштовують пальовий фундамент (1-2 дні), але в деяких випадках можна обійтися і без нього. Такий будинок можна перевезти в інше місце або продати, якщо в ньому вже немає потреби.
Конструкція та матеріали модульних будинків
Основні матеріали, що використовуються для створення блоків, – це метал або дерево, вони формують каркас будинку. Метал забезпечує міцність конструкції, дерево – її екологічність.
Утеплювачем є базальтова (кам’яна) вата, іноді пінополістирол. Найкращі властивості у базальтової вати, вона стійка до впливу вологи і є вогнетривким матеріалом. Для зовнішньої обробки застосовується вініловий або металевий сайдинг, об’ємна штукатурка, дерев’яний брус, фіброцементні плити.
Нові технології дозволяють побудувати швидкий будинок за допомогою 3D принтера. В якості чорнил використовують цемент, що укладається пошарово. Процес «будівництва» стін займає 24 години. Далі облаштовують дах, встановлюють вікна та двері. Такі будинки вже будують у Китаї, країнах Європи та Америки.
Будинками майбутнього можуть бути будинки з панелей з карбоновими нитками, виготовлені також за допомогою 3D принтера. На даху такого будинку монтують сонячні батареї, що робить такий будинок абсолютно автономним.
А новинкою будівельного ринку 2020 року є модульний будинок від компаній Dewpoint і Pillar. Проект розробив відомий український архітектор Сергій Готвянський. Такий будинок стильний та мобільний, виготовляється на виробництві, а далі монтується на вашій ділянці всього за пару днів!
Переваги та недоліки модульного будинку
Плюси очевидні – це недорого і швидко. Широкий спектр застосування – це будинки постійного проживання, дачі, гаражі, лазні, торгові павільйони, авто-мийки, будиночки для баз відпочинку, міні-офіси та навіть модульні столові і школи. Мінуси – обмеженість планування, простота форм, вартість доставки.
Як побудувати модульний будинок?
Будівництво модульного будинку триватиме близько 3 місяців! До речі, без бруду та пилу на вашій ділянці, оскільки до вас приїжджає вже повністю готовий будинок із внутрішнім ремонтом!
– Спершу ми з вами укладаємо договір на будівництво модульного будинку. Все офіційно і без підвищення ціни у процесі!
– Далі ваш будинок збирають на виробництві – стандарт 2 місяці (але в періоди сезонного попиту термін може збільшуватися на 1 міс).
– В подальшому відбувається монтаж пальового фундаменту (1-2 дні). Палі є водотривкими та використовуються для будь-яких типів ґрунтів. Такий фундамент не потребує усадки, будинок можна монтувати наступного дня!
– Будинок привозять на вашу ділянку та монтують за допомогою маніпулятора.
Чи варто замовити модульний будинок?
Модульні будинки – чудова альтернатива традиційному будівництву. Не потрібні дозволи на будівництво, тому що таке житло не є капітальною спорудою. Це заощадить вам час, нерви та гроші. Модульні технології – це технології майбутнього, які мають відмінні перспективи завдяки економічності, мобільності, швидкості реалізації. Для отримання інформації телефонуйте 0672555777 – залюбки відповімо на всі ваші запитання!