Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260959

Як обрати архітектурний стиль будинку

 

Щоб забезпечити професійно спроектований, сучасний, унікальний будинок зі своїм неповторним стилем, потрібно підійти до процесу вибору проекту, фасаду та інших візуальних деталей ґрунтовно. Допомогти вам із вибором або запропонувати актуальні варіанти можуть фахівці надійної та перевіреної будівельної компанії. У Дніпрі кваліфіковані послуги надає будівельна компанія Dewpoint. Давайте разом детальніше розберемося у вашому запиті.

 

Процес вибору фасаду будинку

 

Вибрати стилістику фасаду будинку буває дуже складно, особливо тому, що в наш час існує безліч запропонованих варіантів. Якщо ви працюєте з фахівцями, то підібрати оптимальний стиль, що підійде під ваші вимоги, буде набагато простіше. Першим етапом у розробці стилю для майбутнього будинку буде вибір досвідченого архітектора, який зможе втілити ваші побажання.

 

Радимо довіряти архітекторам, які працюють на базі будівельної компанії. Будучи задіяними у всі процеси будівництва вашого майбутнього будинку, вони зможуть більш детально опрацювати проект, враховуючи всі необхідні параметри, які йому нададуть колеги, що працюють в інших напрямках. Перевірений архітектор, якому можна довіряти, завжди запропонує вам архітектурний стиль, який буде не тільки красиво виділяти ваш будинок серед інших, але й буде доступним для вас. Віддавати всі гроші світу за архітектуру — не дуже раціональна інвестиція, особливо якщо ваш бюджет на це не розрахований.

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260960

 

 

Штатний архітектор компанії завжди запропонує вам візуалізацію варіантів архітектурного стилю, від яких надалі ви зможете відштовхуватися при виборі того самого. Якщо ви не сильні в архітектурі, довіряйте своїм смакам і враженням, слухайте свої емоції, які виникають у вас побачивши ту чи іншу візуалізацію. Досвідчений фахівець відразу помітить ваші уподобання і визначатиме стиль майбутнього будинку, виходячи з тих варіантів, які вам найбільше сподобалися.

 

Що враховувати під час вибору стилю будинку?

 

Варто розуміти, що архітектурний стиль фасаду – це не лише смакові уподобання та побажання замовника, тут враховується низка характеристик, які мають безпосередній вплив на створення візуалу:

 

 

  • Розмір будівлі

 

Розмір майбутнього будинку і планування, які визначаються на етапі проектування, можуть задати тон для майбутнього стилю. Наприклад, для одних архітектурних рішень характерні просторі зали, великі площі кімнат, ізольовані приміщення, для інших можуть бути прийнятні простори в стилі open space, скрізні кімнати та не настільки обмежені розміри. Тому при виборі стилю, враховуйте особливості та складність планування.

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260961

 

  • Поверховість будинку

 

Багато в чому впливає на візуальне відображення стилю та поверховість будівлі. Якщо ви затіяли будівництво одноповерхового будинку, то в такому випадку можна обійтися класикою, або вибрати сучасну плоску покрівлю. При виборі проекту двоповерхового будинку також варіанти поділяються – повноцінних два поверхи і горище або мансарда також можуть впливати на загальну картинку.

 

 

  • Площа ділянки

 

Площа земельної ділянки, на якій ви розгорнете будівництво будинку, також має відповідати. Йдеться про те, що під певні архітектурні рішення та стилі потрібен простір більший, або навпаки — менший, щоб композиція загалом виглядала гармонійно.

 

 

  • Бюджет на будівництво

 

Орієнтуйтеся при виборі стилю не лише на свій смак та певні параметри, але й на бюджет, який під це закладено. Складні конструкції, декорування, оздоблення, вибір дорогих матеріалів у рази збільшить вартість будинку. Консультуйтеся зі спеціалістами: намагайтеся приймати рішення виважено, не тільки на користь унікального стилю, але й економії коштів.

 

 

  • Призначення будинку

 

Визначтеся, з якою метою ви будуєте будинок, та підбираєте для нього стилістику та архітектурні рішення. Чи це будинок для постійного місця проживання сім’ї, чи це літній будиночок для відпочинку. Адже візуально ці проекти завжди мають суттєві відмінності. Очевидно, що елементи стилю першого варіанта практично завжди недоречні у другому.

 

Який стиль обрати?

 

Після того, як враховані всі деталі, що передують остаточному вибору стилю, разом із фахівцями ви можете затвердити відповідний варіант. Будівельна компанія Дьюпоінт пропонує такі:

 

 

  • Класика

 

Будинки в класичному стилі з актуальним оздобленням завжди виглядають акуратно, гармонійно та цікаво. Його завжди можна вдосконалити декором такого ж стилю і надати якусь родзинку. Класика виглядає добре на переважній більшості проектів як одноповерхових, так і на будинках у кілька рівнів.

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260962

 

  • Хайтек

 

Сучасний, строгий, більш офіційний стиль, який стали частіше використовувати в останні роки. Правильна геометрія та однотонна колірна гама створюють свій відбиток і роблять стиль будинку більш незабутнім. Таке архітектурне рішення функціональніше, його можна поєднувати і з дизайном інтер’єру, створюючи будинок в одному загальному стилі.

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260963

 

  • Мінімалізм

 

Мінімалізм — це поняття, подібне до попереднього стилю. Цей стиль лаконічний, простий, точний і завжди виділяється ясністю композиції. У цьому стилі немає нічого зайвого, цим він і підкуповує. Ідеальна простота, гармонійні поєднання, витриманість.

 

 

  • Барнхаус

 

Стиль, що відноситься до сегмента ультрасучасних на даний момент часу. Цікаві рішення суміщення прямих каркасних стін та двосхилої покрівлі без звисів, відкритого планування та відсутності зайвих кутів та декору. Елегантно, стильно, близько до мінімалізму, але зі своєю особливістю.

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260964

 

  • Стиль Райта

 

Цей стиль відрізняється великими площами, плоскою покрівлею, яка підкреслює органічність та горизонтальність будинку. Часто в рамках цього стилю можна зустріти наявність просторої тераси.

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260965

 

  • Шале

 

Шале – це зазвичай будівлі в стилі альпійських гірських будиночків, що виділяються автентичністю, атмосферністю, теплом. Добре підійде цей стиль для оформлення заміського будинку, особливо в оточенні зелені, хвойних лісів і т.д.

 

При будівництві будинку можна вибирати як чисту стилістику, так і комбіновану.

 

Варіанти облаштування фасаду будинку

 

При облаштуванні фасаду важливо враховувати, що непогано витримати загальний стиль як зовнішнього, так і внутрішнього простору. Проте, як ми вже окреслили, комбінований стиль вибирається замовниками дедалі частіше. Гармонійно підібрані ідеї з різних стилів, можуть створити унікальний варіант. Проконсультувавшись із спеціалістами будівельної компанії Dewpoint, ви зможете дізнатися, чи можна його затвердити.

 

Є ряд критеріїв, за якими можна орієнтуватися при облаштуванні фасаду – це:

 

  • простота форм, чіткість ліній, лаконічність та ідеальні геометричні форми (затребуване рішення; досвідчені архітектори компанії дізнаються про модні тенденції до того, як вони стануть популярними, та пропонують для реалізації вашого проекту);
  • панорамні вікна, які все ще перебувають на піку популярності (таке рішення буде не тільки максимально сучасно виглядати на фасаді, але й створить набагато більше природного світла в будинку);
  • мінімалізм для предметів декору (відповідно до сучасних тенденцій, декор на фасаді приватного будинку повинен бути не тільки гармонійним, а й функціональним, тому вибирайте декор, який надалі зможе принести вам користь, наприклад, різного роду підсвічування для зручного пересування на території будинку вночі, та ще більш загадкового зовнішнього вигляду будівлі);
  • використовуйте екологічно чисті матеріали (архітектори та дизайнери вже багато років рекомендують використовувати в обробці фасадів екологічні матеріали, або аналоги, близькі до природних компонентів – це рішення убезпечить ваше здоров’я, ваших близьких, та навколишнє середовище);
  • вдайтеся до комбінування різних матеріалів (спробуйте різні варіації для того, щоб створити свій неповторний стиль, і ще більше унікалізувати свій будинок).

 

Як обрати архітектурний стиль будинку фото 1260966

 

Сучасна стилістика – це можливість сміливих архітектурних рішень, здатність вибирати, як саме виглядатиме будинок вашої мрії. Спирайтеся на деталі, радьтеся з кваліфікованими фахівцями нашої будівельної компанії, та довіряйте собі та своїм уподобанням. Головний критерій – це ваше бажання!

 

Найстильніші будинки в Україні будує Дьюпоінт! Звертайтеся за допомогою до професіоналів!

 

 

Содержание работ

Средняя стоимость
грн. с НДС

Энергоаудит зданий коммерческой сферы
Офисы, склады, производственные помещения

от 50 000

Раздел «Энергоэффективность» в составе проекта для объектов класса СС2 м СС3

                                      от 30 000

Тепловизионная съёмка и термографический отчет

от 10 000

Тепловизионная съёмка коттеджей

от 5 000

×
Получить бесплатную консультацию

 

×
Комплектации

 КомфортЛюкс
Проект
Эскизный проект
3D-визуализация×
Фундамент
Ленточный фундамент с армированием, высота и ширина зависит от типа стен и результатов геологических изысканий
Песчаная подсыпка и гидроизоляция фундамента
Армированная стяжка пола 1-го этажа с утеплением
Закладные коммуникации в фундаменте
Каркас (для каркасной технологии)
Двойной брус основы, обработанный огнебиозащитой
Горизонтальная гидроизоляция под брус основы
Несущие стены каркаса - брус 145х45
Перекрытия брус 200х50
Комплект верхнего обвязочного бруса
Комплект креплений для монтажа каркаса
Несущие конструкции (газоблок, кирпич)
Обустройство каменной кладки:
- кирпич М100
- газоблок В 2,0 d400 UDK
Горизонтальная гидроизоляция - рубероид
Монолитный пояс
Перемычки железобетонные
Перекрытия монолитные/панельные/деревянные
Кровля
Комплект стропил из бруса 145х45 мм, обработанный огнебиозащитой
Комплект обрешетки: контр обрешетка 25х40 мм, обрешетка 25х100 мм (OSB-3 12 мм), ветровая доска
Супердиффузионная мембрана
Комплект крепления на крышу
Кровельный материал - металлочерепица (или битумная черепица)
Обустройство водосточной системы
Подшивка свесов кровли виниловым софитом
Тепло- звукоизоляция
Утепление внешних стен (внутреннее наполнение - для каркасной технологии): базальтовый утеплитель 150 мм
Звукоизоляция внутренних перестенков и перекрытия (для каркасной технологии) - базальтовый утеплитель 100 мм
Утепление крыши - базальтовый утеплитель 150 мм (для 1-эт дома утепл. перекр-я)
Отделочные работы
Наружное утепление стен - базальтовый утеплитель 50 мм×
Наружная отделка фасада (сайдинг, блокхаус, фальш-брус, штукатурка «короед»)×
Внутренняя отделка стен и потолка (гипсокартон, деревянная вагонка, штукатурка стен гипсовой смесью)×
Окна, двери
Входные двери металлические×
Окна металлопластиковые 2-камерный стеклопакет×
Услуги
Монтаж
* В просчет не включены: террасы, навесы, балконы, дымоходы, камины, лестница на 2 этаж, межкомнатные двери

×
Хочу стать партнером

 

×
Заказать просчет

 

×
Записаться на встречу

 

×
Задать вопрос

 

×
Получить чек-лист

 

×
Получить чек-лист

 

×
Получить КП

 

×
Мы с Вами вскоре свяжемся!
×
Подписаться на наши новости и акции

 

×
Получить каталог

 

У вас є земельна ділянка? такні Коли ви плануєте будівництво? 1-3 місяціу наступному році З чого хочете будувати? газобетонкаркаскерамоблокцегла
×
Получить чек-лист

 

×
Отримати безкоштовну консультацію

 

×
Замовити розрахунок

 

×
Отримати Каталог

 

У вас є земельна ділянка? такні Коли ви плануєте будівництво? 1-3 місяціу наступному році З чого хочете будувати? газобетонкаркаскерамоблокцегла
×
Записатися на зустріч

 

×
Поставити запитання

 

×
Ми з Вами незабаром зв'яжемося!
×
Хочу стати партнером

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати КП

 

×
Отримати каталог

 

×
Получить каталог

 

×
Комплектації

 КомфортЛюкс
Проект
Ескізний проект
3D-візуалізація ×
Фундамент
Стрічковий фундамент з армуванням, висота і ширина залежить від типу стін і результатів геологічного дослідження
Піщана підсипка і гідроізоляція фундаменту
Армована стяжка підлоги 1-го поверху з утепленням
Закладні комунікації у фундаменті
Каркас (для каркасної технології)
Подвійний брус основи, оброблений вогнебіозахистом
Горизонтальна гідроізоляція під брус основи
Несучі стіни каркаса - брус 145х45
Перекриття - брус 200х50
Комплект верхнього обв'язувального бруса
Комплект кріплень для монтажу каркасу
Несучі конструкції (газоблок, цегла)
Облаштування кам'яної кладки:
- цегла М100
- газоблок В 2,0 d400 UDK
Горизонтальна гідроізоляція - руберойд
Монолітний пояс
Перемички залізобетонні
Перекриття монолітні/панельні/дерев'яні
Покрівля
Комплект крокв із бруса 195х45 мм, оброблений вогнебіозахистом
Комплект обрешітки: контр обрешітка 25х40 мм, обрешітка 25х100 мм (OSB-3 12 мм), вітрова дошка
Супердифузійна мембрана
Комплект кріплення на дах
Покрівельний матеріал - металочерепиця (або бітумна черепиця)
Облаштування водостічної системи
Підшивка звисів покрівлі вініловим софітом
Тепло- та звукоізоляція
Утеплення зовнішніх стін (внутрішнє наповнення - для каркасної технології): базальтовий утеплювач 150 мм
Звукоізоляція внутрішніх простінків та перекриття (для каркасної технології): базальтовий утеплювач 100 мм
Утеплення покрівлі - базальтовий утеплювач 150 мм (с 1-эт утепл. перекр.)
Оздоблювальні роботи
Зовнішнє оздоблення стін - базальтовий утеплювач 50 мм×
Зовнішнє оздоблення фасаду (сайдинг, блок-хаус, фальш-брус, штукатурка «короїд»)×
Внутрішнє оздоблення стін і стелі (гіпсокартон, дерев’яна вагонка, штукатурка стін гіпсовою сумішшю)×
Вікна, двері
Вхідні двері металеві×
Вікна металопластикові 2-камерний склопакет×
Послуги
Монтаж
* У розрахунок не входять: тераси, навіси, балкони, димоходи, каміни, сходи на 2 поверх, міжкімнатні двері

×
Получить прайс Вентокс
×
Получить прайс Прана
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Отримати прайс Прана
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Отримати прайс Ventoxx
×
Отримати консультацію
×
ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО БУДИНКУ
назад
Оберіть матеріал споруди
Вкажіть поверховість
Вкажіть площу
Останній крок
квадратних метрів ДАЛІ
Дякуємо за звернення!
Ми з Вами незабаром зв'яжемося!
X
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube