Живі фото та відео будівництва будинку
Ну що ж, ура! Ми завершили об’єкт у м. Дніпро – 2-поверховий будинок із газобетону з мансардою!
Прагнемо розповісти про весь процес від початку і до кінця – поділитися з вами враженнями і фото/відео матеріалами.
1. Геологія
Для початку було проведено геологічні та геодезичні дослідження – без цього ми не будуємо жоден будинок. «Геологія сусіда» у цьому випадку не годиться) У нашій практиці навіть траплялися випадки, коли ділянка поділилася навпіл за типом ґрунтів!
2. Проектування
Далі наші архітектори зробили індивідуальний проект, враховуючи всі побажання замовника (а змін було багато!) Пляма забудови – 91,5 м2, корисної площі – 136 м2.
3. Фундамент
У результаті розрахунків зупинилися на монолітній плиті товщиною 300 мм. Під плитою – піщано-щебенева подушка, далі утеплення пінополістиролом 100 мм. Потім була залита плита з бетононасосу (бетон марки М-250) з армуванням. До речі, 70% міцності бетон набуває вже за тиждень, а 100% – за 28 днів.
4. «Коробка»
Почекавши місяць, ми розпочали зведення несучих стін. Був використаний газоблок D400 товщиною 300 мм. Варто пам’ятати про переваги газобетону – він легкий і пористий, за рахунок чого будинок є теплим і енергоефективним!
Над вікнами і дверима обов’язковими є бетонні перемички – для укріплення отворів. Також був залитий бетонний монолітний пояс між 1 і 2 поверхом.
Не несучі перестінки 1 поверху за бажанням замовника були виконані з цегли (при газобетонних стінах потрібно використовувати спеціальні кріплення для меблів). На 2 поверсі – з газобетону товщиною 100 мм.
Між 1 і 2 поверхом були змонтовані порожнисті плити перекриття товщиною 220 мм.
Стіни 2 мансардного поверху – 1,5 м, що дозволяє повноцінно використовувати простір, замість непотрібного горища. Також були встановлені мансардні вікна VELUX (Бельгія).
На 1 і 2 поверхах – вікна WDS 7 серії, двостороння ламінація в масі, колір графіт, двокамерний склопакет з енергозбереженням, мультифункціональний, з аргоном всередині, протизламна фурнітура Siegenia-AUBI Titan AF.
5. Покрівля
Для кроквяної системи був використаний якісний висушений брус вологістю 8-12%. Обране замовником покриття – бітумна черепиця німецького бренду Docke PIE – була змонтована згідно всіх норм (утеплення, гідро- і пароізоляція, OSB, підкладковий килим, потім безпосередньо черепиця).
Звиси покрівлі виступають на 1 м, підшиті знизу деревом, що виглядає дуже красиво!
6. Зовнішнє оздоблення будинку
Було виконано зовнішнє утеплення фасаду базальтовою ватою 100 мм, з подальшою штукатуркою. 2 поверх обшивався деревом, що перекликається зі звисами покрівлі та елементами внутрішнього оздоблення, також виконаними у стилі «лофт».
7. Внутрішнє оздоблення
За бажанням клієнта ми також виконуємо внутрішній ремонт будинку. Був реалізований проект опалення – тепловий насос, що виконує функції опалення, кондиціонування, ГВП, теплих підлог, із додатковою вентиляційною установкою.
У цьому будинку змішалися стилі мінімалізму (біла штукатурка стін), лофт (елементи дерева, натурального каменю), а також ретро (розетки і вимикачі).
Сходи на 2 поверх – з металевої конструкції, сходинки бетонні, обклеєні корковим деревом.
Підсумок: 6 місяців пішло на будинок «під ключ», ще 3 місяці на внутрішній ремонт.
Будинок вийшов не тільки красивим, але і теплим, екологічним!
А ви хочете свій будинок? Зателефонуйте нам 0672555777, і ми безкоштовно проконсультуємо і розрахуємо вартість вашого будинку!