На часі в перші дні зими хочеться ще раз розкрити тему зимового будівництва. Багато замовників, приходячи до нас восени, вважають, що починати будівництво слід тільки навесні. Але це зовсім не так: взимку будувати можна та навіть потрібно, отримавши при цьому економію коштів і найдорожчого – часу. Акція БУДИНОК ВЗИМКУ!
Плюси будівництва взимку:
– Економія часу теплої пори року
Перед початком будівництва потрібно розуміти, що багато часу йде на підготовчі процеси, а саме:
- ескізний проект будинку 10 – 30 днів (тут багато що залежить не тільки від завантаження архітекторів, а й від кількості поточних змін, які ви вносите у проект);
- отримання документів для початку будівництва 10 – 60 днів (залежить від роботи державних органів, наразі ще й ускладнене карантином);
- робочий проект близько 20-30 днів (для будівництва будинку згідно з ДБН необхідно прорахувати всі навантаження).
– Знижки на матеріали
Взимку попит на матеріали зменшується, тому виробники пропонують знижки до 30%! Також постачання буде досить швидким, а за необхідності можна навіть безкоштовно зберігати матеріал на складі. Влітку ж високий попит призводить до високих цін. Крім того, можливі затримки – наприклад, цього літа заводи не встигали виробляти і сушити газоблоки, враховуючи обсяги споживання!
– Вільні бригади
Будівельні бригади взимку менш завантажені, що теж спричиняє падіння цін на роботи. Звичайно, взимку буде потреба обігрівати побутівку для робітників, що потягне за собою частину витрат.
– Міцний фундамент
Робота з бетоном у мороз (до -15 градусів) можлива із застосуванням антиморозних присадок або пластифікаторів. Але якщо морозу немає, як у нашу зиму, то фундамент виходить міцним та довговічним за рахунок поступового повільного висихання.
Для каркасного будівництва навіть у мороз можна застосовувати гвинтові палі – вони монтуються за 1 день, стійкі до корозії, а також вигідні за ціною.
– Ранній початок ремонту
З огляду на те, що проект та дозволи ви замовите восени, а взимку збудуєте будинок, то вже ранньою весною можна почати ремонт! А влітку вже заселитися до нового будинку!
– Відстрочка платежу по вікнах
Взимку немає необхідності монтувати вікна – можна перекрити отвори спеціальною мембраною, яка дозволить будинку дихати. При проведенні вологих робіт всередині будинок не повинен бути герметичний – це може призвести до утворення цвілі та грибка.
– Будівництво без бруду
За морозної зими техніка не буде псувати рельєф ділянки, та на будмайданчику буде сухо і чисто:)
– Застосування швидких і теплих каркасних технологій
Каркасний будинок можна побудувати в будь-яку пору року. Застосовують фундаментні палі (геошурупи), після чого монтують дерев’яний каркас. Зверніть увагу, що «зимова» деревина, тобто заготовлена взимку, вважається якіснішою, оскільки у дереві менше соків (для природного сушіння).
Мінуси зимового будівництва:
– необхідність тривалого освітлення майданчика (додаткові витрати на електрику або генератор)
– опалення робочої побутівки
– складності при роботі з бетоном у мороз (фундамент або кладка)
– нестійка робота електроінструменту на морозі
– деякі роботи проводять тільки при плюсовій температурі (наприклад, монтаж м’якої покрівлі).
Звичайно ж, вирішувати вам, чи варто будувати взимку. Але висновок фахівців – звісно, так! Найголовніше – виграти цінний час, при цьому добре заощадивши.
Приходьте вже зараз – у нас багато проектів будинків (проект ви отримуєте у подарунок при замовленні будівництва будинку!) Також ми можемо оформити всі дозвільні документи, встановити інженерні системи у вашому будинку та зробити дизайнерський ремонт.
Замовте прорахунок та дізнаєтеся вартість будинку за 1 день!