Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488332

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія?

Маючи на меті побудувати приватний будинок для себе та своїх близьких, люди хочуть зрештою отримати результат, що відповідає їхнім очікуванням та витраченим ресурсам. Однак через певні фактори замовники не завжди можуть отримати те, що очікували. Тому експерти в галузі будівництва рекомендують ґрунтовно підготуватися перед прийняттям рішення почати будувати будинок, щоб надалі не припускатися помилок, які можуть вплинути на якість життя в майбутньому житлі.

 

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488333

Основна помилка під час будівництва

Найголовнішим чинником, який однозначно призводить до безлічі неприємностей, є бажання заощадити гроші. Якщо ви не готові вкладатися в грамотне та якісне будівництво, то краще почекати з цим процесом. В іншому випадку ви або будете розчаровані підсумками будівництва після вселення в будинок, або зовсім не завершите його зведення, додавши ще один довгобуд до їх великої кількості по всій країні.

 

Фахівці будівельної компанії Дьюпоінт виділяють 7 різних відгалужень однієї великої проблеми під назвою “Економія під час будівництва”. Давайте розглянемо детальніше, чим це загрожує.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488334

Економія при придбанні земельної ділянки

Існує думка, що на купівлі земельної ділянки можна заощадити пристойну суму грошей, і на даному етапі безліч клієнтів роблять одну і ту ж помилку, яку, до речі, ніколи не зробили б представники будівельної компанії. Вважаючи себе винятком із правил, люди часто покладаються на те, що придбання ділянки в рази дешевше дозволить їм отримати гідний варіант та заощадити кошти.

 

Але невтішним є той факт, що лише 5% пропозицій ділянок за привабливою ціною надходять через терміновість, решта ж ділянок, найімовірніше, виявиться неналежної якості в плані своїх характеристик.

 

Варто звертати увагу на фактори у вигляді:

  • віддаленості ділянки;
  • кутової орієнтації;
  • “червоної лінії” по сусідньому кордону;
  • форми та розміру ділянки;
  • інфраструктури тощо.

 

Щоб ви змогли вигідно підібрати та придбати гідну земельну ділянку без виникнення проблем надалі, звертайтесь за допомогою професіоналів будівельної компанії Dewpoint у Дніпрі.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488335

Економія на геології та геодезії

Дослідження ґрунту — це той процес, який в ідеалі необхідно робити ще до оформлення ділянки у власність. Так ви зможете убезпечити себе і бути впевненими у тому, що це надійна територія.

 

Заощаджувати на проведенні геологічних та геодезичних досліджень вкрай не рекомендуємо, оскільки від цього залежить насамперед проектування та встановлення фундаменту, який, у свою чергу, триматиме ваш, скоріше за все, нелегкий будинок. Більш того, ґрунт необхідно перевіряти ще й тому, що в деяких місцевостях встановити надійний і довговічний фундамент буває практично неможливо.

 

Звертаємо на цей момент увагу тих замовників, які планують будувати будинок біля водойм та місць зі схильністю до заболочування. Дослідження місцевості допоможуть визначити допустиме навантаження та підібрати відповідні матеріали, щоб надалі ваше життя в будинку було безпечним.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488336

Економія на проектуванні

Досить раціональний підхід, що давно практикується, — комунікація з архітектором до придбання ділянки. Так ви можете отримати консультацію професіонала про ту чи іншу ділянку і вже на підставі рекомендацій вибрати оптимальний варіант для покупки та подальшого будівництва. Проте зазвичай так не відбувається.

 

Досвідчені замовники обов’язково звернуться за проектом та допомогою архітектора до будівельної компанії. Недосвідчені почнуть борознити простори інтернету, щоб якнайвигідніше реалізувати завдання під назвою “Проект будинку”. Але чи буде він вигідним? Насправді з інтернету ви отримаєте лише загальні відомості з візуалу, проте додаткові документи, необхідні для подальшої роботи, потрібно буде оплачувати окремо. Більше того, за підсумком може виявитися, що такий проект вам зовсім не підходить і ви даремно витратили гроші.

 

Тому рекомендуємо звертатися за індивідуальним проектом будинку або типовим проектом до фахівців будівельної компанії. До речі, у Дьюпоінт при купівлі послуги будівництва під ключ, готовий проект ви отримуєте у подарунок.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488337

Економія при виборі підрядників

На перший погляд, все очевидно і банально: якщо ви хочете отримати результат якісної роботи, наймайте кваліфікованих фахівців. Проте, сподіваючись заощадити, люди часто програють, обираючи некомпетентних та безвідповідальних працівників.

 

Неуважний підбір будівельників може загрожувати не лише появою додаткових витрат на кожному етапі будівництва, а й серйозними проблемами — будівельним браком (тріщини, сколи та інші неприємності). Щоб результат відповідав очікуванням та був виконаний так, як було затверджено спочатку, довіряйте перевіреним та надійним будівельним організаціям з ліцензіями та гарантіями.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488338

Економія при виборі будматеріалів

Заглиблюватися в цей аспект навіть не варто, оскільки тут все й так цілком зрозуміло: якщо ви заощаджуєте на будівельних матеріалах для зведення будинку та його оздоблення, то в майбутньому такий будинок не тільки виглядатиме не естетично, але й жити в ньому може бути просто небезпечно.

 

Експерти будівельної компанії ніколи не допустять такої ситуації. Dewpoint зі свого боку працює з перевіреними постачальниками якісних та ліцензованих будівельних матеріалів. Тому ваш майбутній будинок буде надійним та красивим.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488339

Економія на обсязі робіт

У сумлінних будівельників кошторис практично завжди відображає реальну підсумкову вартість будівництва, включаючи обсяг необхідних робіт. І доцільність тієї чи іншої їхньої кількості завжди можна довести значними аргументами. Однак багато замовників за своєю недосвідченістю чи зарозумілістю відмовляються від того, що їм пропонують забудовники, обґрунтовуючи це тим, що їм це не потрібно або вони знайдуть дешевший варіант.

 

Не намагайтеся заощадити, відмовляючись від того обсягу робіт з будівництва будинку, який пропонують компетентні фахівці. Інакше ви можете отримати той самий результат, що й за економії на будматеріалах.

Помилки під час будівництва приватного будинку — до чого призводить економія? фото 488340

Економія на комунікаційних системах

Комунікації у приватному будинку (автономне джерело тепла, належне за потужністю електропостачання, система охорони, якісна очисна система, вентиляція тощо) — це одні з головних складових благоустрою будинку, якості та комфорту життя в ньому. Тому, заощаджуючи на комунікаційних системах, ви впливаєте на рівень комфортабельності вашого власного життя.

 

Більш досвідчені замовники у співпраці з будівельними експертами встановлюють у приватному будинку систему “Розумний будинок”, щоб можна було контролювати всі системи з одного пункту управління. Це робить проживання в будинку ще більш комфортним та зручним.

 

Отже, ми описали одні з найпоширеніших помилок економії та їх наслідки і сподіваємося, що надалі ви будете більш усвідомлено та раціонально ставитися до будівництва свого приватного будинку. Надати вам у цьому підтримку завжди готові представники будівельної компанії Дьюпоінт.

 

Содержание работ

Средняя стоимость
грн. с НДС

Энергоаудит зданий коммерческой сферы
Офисы, склады, производственные помещения

от 50 000

Раздел «Энергоэффективность» в составе проекта для объектов класса СС2 м СС3

                                      от 30 000

Тепловизионная съёмка и термографический отчет

от 10 000

Тепловизионная съёмка коттеджей

от 5 000

×
Получить бесплатную консультацию

 

×
Комплектации

 КомфортЛюкс
Проект
Эскизный проект
3D-визуализация×
Фундамент
Ленточный фундамент с армированием, высота и ширина зависит от типа стен и результатов геологических изысканий
Песчаная подсыпка и гидроизоляция фундамента
Армированная стяжка пола 1-го этажа с утеплением
Закладные коммуникации в фундаменте
Каркас (для каркасной технологии)
Двойной брус основы, обработанный огнебиозащитой
Горизонтальная гидроизоляция под брус основы
Несущие стены каркаса - брус 145х45
Перекрытия брус 200х50
Комплект верхнего обвязочного бруса
Комплект креплений для монтажа каркаса
Несущие конструкции (газоблок, кирпич)
Обустройство каменной кладки:
- кирпич М100
- газоблок В 2,0 d400 UDK
Горизонтальная гидроизоляция - рубероид
Монолитный пояс
Перемычки железобетонные
Перекрытия монолитные/панельные/деревянные
Кровля
Комплект стропил из бруса 145х45 мм, обработанный огнебиозащитой
Комплект обрешетки: контр обрешетка 25х40 мм, обрешетка 25х100 мм (OSB-3 12 мм), ветровая доска
Супердиффузионная мембрана
Комплект крепления на крышу
Кровельный материал - металлочерепица (или битумная черепица)
Обустройство водосточной системы
Подшивка свесов кровли виниловым софитом
Тепло- звукоизоляция
Утепление внешних стен (внутреннее наполнение - для каркасной технологии): базальтовый утеплитель 150 мм
Звукоизоляция внутренних перестенков и перекрытия (для каркасной технологии) - базальтовый утеплитель 100 мм
Утепление крыши - базальтовый утеплитель 150 мм (для 1-эт дома утепл. перекр-я)
Отделочные работы
Наружное утепление стен - базальтовый утеплитель 50 мм×
Наружная отделка фасада (сайдинг, блокхаус, фальш-брус, штукатурка «короед»)×
Внутренняя отделка стен и потолка (гипсокартон, деревянная вагонка, штукатурка стен гипсовой смесью)×
Окна, двери
Входные двери металлические×
Окна металлопластиковые 2-камерный стеклопакет×
Услуги
Монтаж
* В просчет не включены: террасы, навесы, балконы, дымоходы, камины, лестница на 2 этаж, межкомнатные двери

×
Хочу стать партнером

 

×
Заказать просчет

 

×
Записаться на встречу

 

×
Задать вопрос

 

×
Получить чек-лист

 

×
Получить чек-лист

 

×
Получить КП

 

×
Мы с Вами вскоре свяжемся!
×
Подписаться на наши новости и акции

 

×
Получить каталог

 

У вас є земельна ділянка? такні Коли ви плануєте будівництво? 1-3 місяціу наступному році З чого хочете будувати? газобетонкаркаскерамоблокцегла
×
Получить чек-лист

 

×
Отримати безкоштовну консультацію

 

×
Замовити розрахунок

 

×
Отримати Каталог

 

У вас є земельна ділянка? такні Коли ви плануєте будівництво? 1-3 місяціу наступному році З чого хочете будувати? газобетонкаркаскерамоблокцегла
×
Записатися на зустріч

 

×
Поставити запитання

 

×
Ми з Вами незабаром зв'яжемося!
×
Хочу стати партнером

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати КП

 

×
Отримати каталог

 

×
Получить каталог

 

×
Комплектації

 КомфортЛюкс
Проект
Ескізний проект
3D-візуалізація ×
Фундамент
Стрічковий фундамент з армуванням, висота і ширина залежить від типу стін і результатів геологічного дослідження
Піщана підсипка і гідроізоляція фундаменту
Армована стяжка підлоги 1-го поверху з утепленням
Закладні комунікації у фундаменті
Каркас (для каркасної технології)
Подвійний брус основи, оброблений вогнебіозахистом
Горизонтальна гідроізоляція під брус основи
Несучі стіни каркаса - брус 145х45
Перекриття - брус 200х50
Комплект верхнього обв'язувального бруса
Комплект кріплень для монтажу каркасу
Несучі конструкції (газоблок, цегла)
Облаштування кам'яної кладки:
- цегла М100
- газоблок В 2,0 d400 UDK
Горизонтальна гідроізоляція - руберойд
Монолітний пояс
Перемички залізобетонні
Перекриття монолітні/панельні/дерев'яні
Покрівля
Комплект крокв із бруса 195х45 мм, оброблений вогнебіозахистом
Комплект обрешітки: контр обрешітка 25х40 мм, обрешітка 25х100 мм (OSB-3 12 мм), вітрова дошка
Супердифузійна мембрана
Комплект кріплення на дах
Покрівельний матеріал - металочерепиця (або бітумна черепиця)
Облаштування водостічної системи
Підшивка звисів покрівлі вініловим софітом
Тепло- та звукоізоляція
Утеплення зовнішніх стін (внутрішнє наповнення - для каркасної технології): базальтовий утеплювач 150 мм
Звукоізоляція внутрішніх простінків та перекриття (для каркасної технології): базальтовий утеплювач 100 мм
Утеплення покрівлі - базальтовий утеплювач 150 мм (с 1-эт утепл. перекр.)
Оздоблювальні роботи
Зовнішнє оздоблення стін - базальтовий утеплювач 50 мм×
Зовнішнє оздоблення фасаду (сайдинг, блок-хаус, фальш-брус, штукатурка «короїд»)×
Внутрішнє оздоблення стін і стелі (гіпсокартон, дерев’яна вагонка, штукатурка стін гіпсовою сумішшю)×
Вікна, двері
Вхідні двері металеві×
Вікна металопластикові 2-камерний склопакет×
Послуги
Монтаж
* У розрахунок не входять: тераси, навіси, балкони, димоходи, каміни, сходи на 2 поверх, міжкімнатні двері

×
Получить прайс Вентокс
×
Получить прайс Прана
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Отримати прайс Прана
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Отримати прайс Ventoxx
×
Отримати консультацію
×
ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО БУДИНКУ
назад
Оберіть матеріал споруди
Вкажіть поверховість
Вкажіть площу
Останній крок
квадратних метрів ДАЛІ
Дякуємо за звернення!
Ми з Вами незабаром зв'яжемося!
X
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube