Будівництво майбутнього фото 945517

Будівництво майбутнього

20 нових матеріалів і технологій

Провідні університети світу ведуть постійну роботу з дослідження і відкриття нових матеріалів. Останніми роками винайдено безліч технологій, однак зрозуміло, що таке виробництво дуже складно і дорого поставити «на потік». Будемо сподіватися, що найближчим часом технології майбутнього стануть доступніші і будуть впроваджені в масовий продаж.

Традиційні матеріали, такі як бетон, цегла, деревина продовжують утримувати свої перевірені позиції на ринку. Незважаючи на це, вчені впроваджують нові розробки, які мають поліпшені показники міцності, зносостійкості, гнучкості, енергоефективності.

 

Бетон

 Будівництво майбутнього фото 945518Будівництво майбутнього фото 945519Будівництво майбутнього фото 945520Будівництво майбутнього фото 945521Будівництво майбутнього фото 945522

 

1. Бетон, який відновлює сам себе
Усім відомо, що будь-який навіть найміцніший бетон з роками руйнується від води, вітру та іншого впливу. Голландські вчені створили такий матеріал, який реставрує сам себе. До складу суміші додається молочнокислий кальцій, а також бактерії, які, харчуючись цією речовиною, виробляють вапняк і заповнюють ним тріщини в бетоні. Такий «живий бетон» дозволить значно заощадити на ремонтах, оскільки всі компоненти будуть включені до складу від самого початку.

2. Зелений бетон (green-mix concrete)
Був створений малазійськими вченими з Технологічного університету MARA. До складу матеріалу входять як традиційні компоненти, так і додаткова вторсировина, а також волокна з алюмінієвих банок.

3. Світлопропускаючий бетон
Створили не вчені, а будівельники. Він неймовірно міцний (від 70 МПа на стиск). Безліч оптоволоконних ниток включені до складу цементу з мармуровою або гранітною крихтою дрібної фракції. За рахунок того, що нитки можуть пропускати світло, такий бетон може широко застосовуватися в будівництві басейнів, ландшафтному дизайні.

4. Струмопровідний бетон (Shotcrete)
Технологія незамінна для будівництва доріг, злітних смуг, тротуарів, щоб уникнути обмерзання в зимовий період. Розробили його вчені університету Небраски. Такий бетон поглинає електромагнітне випромінювання і має у складі магнетит і металеву вуглецеву пил.

5. Вуглекислоцемент (CO2NCRETE)
Цей матеріал не виробляє шкідливих викидів в атмосферу (як при виробництві традиційного цементу). Двоокис вуглецю, що викидається у повітря електростанціями, в поєднанні з вапном є сировиною для друку такого типу бетону на 3D-принтері. Зараз проводиться експериментальний друк американськими вченими Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі з вивченням можливості широкого виробництва вуглекислоцементу.

 

Деревина

Будівництво майбутнього фото 945523Будівництво майбутнього фото 945524Будівництво майбутнього фото 945525

 

6. Штучна деревина на основі лігніну
З огляду на сучасні темпи вирубки лісу, розробки даного винаходу штучної деревини дуже актуальні. Японські вчені протягом 20 років займалися такими дослідженнями і зробили висновок, що при використанні лігніну (клею з натурального дерева) у поєднанні з папером і тирсою можна зробити досить міцну деревину, що відрізняється лише відсутністю річних кілець!
Вчені з Хефейскої національної лабораторії фізичних наук обійшлися навіть без лігніну, замінивши його на меламінформальдегідну і резольну смоли, з’єднали їх із хітозаном і оцтом і отримали міцний матеріал, дуже схожий на деревину, однак міцніший і вогнестійкий.

7. Деревина з відходів сільського господарства
Розробка американських вчених. Така «деревина» має у своєму складі рисове лушпиння, синтетичний пластиковий полімер і просту сіль! Отриманий матеріал не боїться хлору, солоної води, грибка. Використовується як стандартне дерево для підлог, терас, меблів.

8. Дерев’яні цвяхи
Такі цвяхи виготовляються з масиву бука. Таке кріплення називається LignoLoc і забивається пневматичним пістолетом. Цей тип кріплення дуже зручний при роботі з натуральним деревом, оскільки для збирання і розбирання не потрібно висмикувати металеві цвяхи – можна просто розпиляти дерев’яні. Використовується в основному для внутрішньої обробки.

 

Скло

Будівництво майбутнього фото 945526Будівництво майбутнього фото 945527

 

9. Скляна черепиця
Сучасна швейцарська розробка від компанії SolTech Energy. Така черепиця не тільки дуже естетично виглядає, а ще й енергоефективна – під скло прокладається чорний нейлон, а енергію від його нагрівання можна використовувати, наприклад, для обігріву мансарди.

10. Смарт-скло
Таке скло може змінювати свою прозорість. Як це працює? Рідкокристалічна плівка прокладається між двох стекол, при подачі струму кристали встають перпендикулярно і скло стає прозорим. При виключенні – частинки рухаються хаотично і скло мутніє.

 

 

Цегла

Будівництво майбутнього фото 945528Будівництво майбутнього фото 945529Будівництво майбутнього фото 945530

 

13. Керамоблок
Керамоблок – будівельний матеріал, за своїм складом схожий на цеглу. Він також виготовляється з глини, однак має більший розмір і створену за допомогою екструдера пористу структуру. Також в глиняну масу додають тирсу, яка при випалюванні блоку згорає і утворює пори. Керамоблок знижує навантаження на фундамент на 50% у порівнянні з цеглою, прискорює будівництво у 2-3 рази, має високі теплоізоляційні властивості. Найвідомішим виробником є ​​австрійська компанія Wienerberger, відома в Україні під назвою Porotherm (заводи в Польщі).

12. Аеробрікс
Аналог керамоблока, але дорожчий. Внутрішні порожнини даного блоку заповнені легкою пінистою речовиною – аерогелем, який забезпечує у 8 разів кращу теплоізоляцію, ніж звичайна цегла!

13. 3D-цеглини з системою охолодження
Такі цеглини називаються Cool Bricks. Блоки, надруковані на 3D-принтері, є модульними. Вони не тільки зручні у використанні, але і мають дуже важливу функцію – можуть охолоджувати приміщення за допомогою звичайного випаровування! Вони мають мікропори, які вбирають найдрібніші частинки води, а потім випаровують цю воду, тим самим охолоджуючи поверхню.

 

Еко-матеріали

Будівництво майбутнього фото 945531Будівництво майбутнього фото 945532Будівництво майбутнього фото 945533Будівництво майбутнього фото 945534

14. Хвойні панелі
Матеріал повністю екологічний. Виготовляється з ялинових голок у поєднанні з натуральною смолою. Може використовуватися як підкладка під ламінат. Має хорошу теплоізоляцію, однак не дуже стійкий до вологи.

15. Енергія водоростей
А ви бачили будинок, фасад якого використовує енергію водоростей? У Німеччині (Гамбург) ведуться розробки у сфері біотехнологій для забезпечення міста еко-енергією. Будівля BIQ House має на своєму фасаді спеціальний біогенератор, який містить живі водорості. Ці водорості дуже швидко ростуть під сонячними променями, створюючи біомасу, а також електрику для обслуговування будівлі.

16. Меблі та цегла з грибів
Спеціальні гриби змішуються з кукурудзяним і вівсяним лушпинням і поміщаються у темряву. Гриби переробляють цю їжу і виходить вміст, який при випалюванні в печі дає легкий, міцний матеріал, схожий на пінопласт. З грибів також можна робити цеглу, такий матеріал швидко «зростає» і при випалюванні показує відмінні результати з вогнестійкості!

17. Вологостійкі панелі з продуктів переробки
Панелі ReWall чимось схожі на OSB, проте виробляють їх з використаних тетрапаків, пластика, алюмінієвих банок. Матеріал стійкий до вологи й температурних коливань.

 

 

Інші сучасні матеріали

Будівництво майбутнього фото 945535Будівництво майбутнього фото 945536Будівництво майбутнього фото 945537

18. Графен
Окриджська національна лабораторія у США веде сучасні розробки цього надміцного, але дуже дорогого матеріалу. Він являє собою тонку площину графіту, яка утворена шаром атомів вуглецю товщиною в один атом. Графен на сьогодні не має широкого застосування, однак передбачається, що за допомогою нього можна побудувати споруди невідомої досі конструкції.

19. Синтетична «бальса»
З давніх-давен відоме бальсове дерево, що має легкість і міцність, на сьогодні можливо замінити за допомогою 3D-друку. Структура штучної бальси нагадує стільники, а створюється вона з вуглецевих волокон і епоксидної смоли. Створили матеріал Гарвардські вчені.

20. Штучний павуковий шовк
Даний матеріал досі проходить ретельну розробку в Massachusetts Institute of Technology. І тут також не обійшлося без 3D-технологій. Вчені намагаються наблизитися до властивостей натурального павукового шовку, який має неймовірну щільність, якщо порівняти його з аналогічною за вагою кількістю сталі!

 

 

Содержание работ

Средняя стоимость
грн. с НДС

Энергоаудит зданий коммерческой сферы
Офисы, склады, производственные помещения

от 50 000

Раздел «Энергоэффективность» в составе проекта для объектов класса СС2 м СС3

                                      от 30 000

Тепловизионная съёмка и термографический отчет

от 10 000

Тепловизионная съёмка коттеджей

от 5 000

×
Получить бесплатную консультацию

 

×
Комплектации

 КомфортЛюкс
Проект
Эскизный проект
3D-визуализация×
Фундамент
Ленточный фундамент с армированием, высота и ширина зависит от типа стен и результатов геологических изысканий
Песчаная подсыпка и гидроизоляция фундамента
Армированная стяжка пола 1-го этажа с утеплением
Закладные коммуникации в фундаменте
Каркас (для каркасной технологии)
Двойной брус основы, обработанный огнебиозащитой
Горизонтальная гидроизоляция под брус основы
Несущие стены каркаса - брус 145х45
Перекрытия брус 200х50
Комплект верхнего обвязочного бруса
Комплект креплений для монтажа каркаса
Несущие конструкции (газоблок, кирпич)
Обустройство каменной кладки:
- кирпич М100
- газоблок В 2,0 d400 UDK
Горизонтальная гидроизоляция - рубероид
Монолитный пояс
Перемычки железобетонные
Перекрытия монолитные/панельные/деревянные
Кровля
Комплект стропил из бруса 145х45 мм, обработанный огнебиозащитой
Комплект обрешетки: контр обрешетка 25х40 мм, обрешетка 25х100 мм (OSB-3 12 мм), ветровая доска
Супердиффузионная мембрана
Комплект крепления на крышу
Кровельный материал - металлочерепица (или битумная черепица)
Обустройство водосточной системы
Подшивка свесов кровли виниловым софитом
Тепло- звукоизоляция
Утепление внешних стен (внутреннее наполнение - для каркасной технологии): базальтовый утеплитель 150 мм
Звукоизоляция внутренних перестенков и перекрытия (для каркасной технологии) - базальтовый утеплитель 100 мм
Утепление крыши - базальтовый утеплитель 150 мм (для 1-эт дома утепл. перекр-я)
Отделочные работы
Наружное утепление стен - базальтовый утеплитель 50 мм×
Наружная отделка фасада (сайдинг, блокхаус, фальш-брус, штукатурка «короед»)×
Внутренняя отделка стен и потолка (гипсокартон, деревянная вагонка, штукатурка стен гипсовой смесью)×
Окна, двери
Входные двери металлические×
Окна металлопластиковые 2-камерный стеклопакет×
Услуги
Монтаж
* В просчет не включены: террасы, навесы, балконы, дымоходы, камины, лестница на 2 этаж, межкомнатные двери

×
Хочу стать партнером

 

×
Заказать просчет

 

×
Записаться на встречу

 

×
Задать вопрос

 

×
Получить чек-лист

 

×
Получить чек-лист

 

×
Получить КП

 

×
Мы с Вами вскоре свяжемся!
×
Подписаться на наши новости и акции

 

×
Получить каталог

 

У вас є земельна ділянка? такні Коли ви плануєте будівництво? 1-3 місяціу наступному році З чого хочете будувати? газобетонкаркаскерамоблокцегла
×
Получить чек-лист

 

×
Отримати безкоштовну консультацію

 

×
Замовити розрахунок

 

×
Отримати Каталог

 

У вас є земельна ділянка? такні Коли ви плануєте будівництво? 1-3 місяціу наступному році З чого хочете будувати? газобетонкаркаскерамоблокцегла
×
Записатися на зустріч

 

×
Поставити запитання

 

×
Ми з Вами незабаром зв'яжемося!
×
Хочу стати партнером

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати чек-лист

 

×
Отримати КП

 

×
Отримати каталог

 

×
Получить каталог

 

×
Комплектації

 КомфортЛюкс
Проект
Ескізний проект
3D-візуалізація ×
Фундамент
Стрічковий фундамент з армуванням, висота і ширина залежить від типу стін і результатів геологічного дослідження
Піщана підсипка і гідроізоляція фундаменту
Армована стяжка підлоги 1-го поверху з утепленням
Закладні комунікації у фундаменті
Каркас (для каркасної технології)
Подвійний брус основи, оброблений вогнебіозахистом
Горизонтальна гідроізоляція під брус основи
Несучі стіни каркаса - брус 145х45
Перекриття - брус 200х50
Комплект верхнього обв'язувального бруса
Комплект кріплень для монтажу каркасу
Несучі конструкції (газоблок, цегла)
Облаштування кам'яної кладки:
- цегла М100
- газоблок В 2,0 d400 UDK
Горизонтальна гідроізоляція - руберойд
Монолітний пояс
Перемички залізобетонні
Перекриття монолітні/панельні/дерев'яні
Покрівля
Комплект крокв із бруса 195х45 мм, оброблений вогнебіозахистом
Комплект обрешітки: контр обрешітка 25х40 мм, обрешітка 25х100 мм (OSB-3 12 мм), вітрова дошка
Супердифузійна мембрана
Комплект кріплення на дах
Покрівельний матеріал - металочерепиця (або бітумна черепиця)
Облаштування водостічної системи
Підшивка звисів покрівлі вініловим софітом
Тепло- та звукоізоляція
Утеплення зовнішніх стін (внутрішнє наповнення - для каркасної технології): базальтовий утеплювач 150 мм
Звукоізоляція внутрішніх простінків та перекриття (для каркасної технології): базальтовий утеплювач 100 мм
Утеплення покрівлі - базальтовий утеплювач 150 мм (с 1-эт утепл. перекр.)
Оздоблювальні роботи
Зовнішнє оздоблення стін - базальтовий утеплювач 50 мм×
Зовнішнє оздоблення фасаду (сайдинг, блок-хаус, фальш-брус, штукатурка «короїд»)×
Внутрішнє оздоблення стін і стелі (гіпсокартон, дерев’яна вагонка, штукатурка стін гіпсовою сумішшю)×
Вікна, двері
Вхідні двері металеві×
Вікна металопластикові 2-камерний склопакет×
Послуги
Монтаж
* У розрахунок не входять: тераси, навіси, балкони, димоходи, каміни, сходи на 2 поверх, міжкімнатні двері

×
Получить прайс Вентокс
×
Получить прайс Прана
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Отримати прайс Прана
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Отримати прайс Ventoxx
×
Отримати консультацію
×
ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО БУДИНКУ
назад
Оберіть матеріал споруди
Вкажіть поверховість
Вкажіть площу
Останній крок
квадратних метрів ДАЛІ
Дякуємо за звернення!
Ми з Вами незабаром зв'яжемося!
X
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube